Ajánlást kérek!

Szerintem annyira nem jók, nagyon lehuzza a pillákat. Üzletben nem is nagyon láttam még, csak online.

Èn dmben vettem egyet kb. 1 ève, nem sikerült feltennem , ìgy ott lapul vhol a fiòkban. Szerintem ha sikerülne is, hamar ledörzsölnèm vèletlenül :grin:

Nekem egyenlőre az alábbi kettő volt hatásos.

https://kremmania.hu/kremek/skintegra-sphynx

Esetleg pakolásként ezzel érdemes próbálkozni:

3 Likes

Köszönöm! :3

Sziasztok!
Anyukám hosszú haját kontyban hordja, de hajmosás után nagyon “csúszik” a haja. Milyen hajformázót lehetne rákenni, hogy jobban formázható legyen és ne szálljon a haja annyira?
Eddig hajzselét használt, de nem az igazi.

Hajhabbal ha beszárítja az jó lehet , illetve van a Kallosnak egy hybrid spray ami kb hajhab és hajlakk keveréke nekem ezzel szokta a fodrászom szárítás előtt fújkálni és egy hétig tartja a hajam a formáját.

2 Likes

Szia, én is a hajhabot javaslom.
Ez a frissen mosott haj átka, hogy a konty nem marad meg, szétcsúszik.
Vagy próbálja ki , hogy befonja a hosszát és azt tekeri fel kontyba, végét rögzíti.

1 Likes

Köszi a tippet! Akkor ezt a sprayt ráfújhatja a hajra, mielőtt kontyba köti? Tehát nem a kész konty fixálására van, ugye? És kissé “ragadós, tapadós” lesz a haj?

Köszi, szétnézek hajhab ügyben is :slightly_smiling_face: Az előtte befonás nem opció, mert egy speciális mozdulattal csavarja össze, amit én pl sosem fogok megtanulni :grin:

Pontosan, babahajak és égnek állás ellen is jó.
Nem kell belőle sok :slight_smile:

1 Likes

Sziasztok!
Kamasz (16éves) keresztlányomnak szeretnék szülinapjára néhány sminkcuccot venni. Nem luxus, de jó minőségben. Ecset, szemhéjpúder, arcpaletta, ilyenekre gondolok. Én nem vagyok nagy sminkelős, ezért kérném segítségeteket egy kezdő szett összeállításában. Max 30 ezer forint értékig. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni.

Ami egyszerű de jó minőség, idehaza kapható az az Artdeco és a Pupa, esetleg be lehet sétálni valamelyik MAC boltba, az alap dolgokat onnan össze lehet szedegetni, tanácsot is szívesen adnak.

A MAC-nél van olyan, hogy sminkoktatás. Van pl. 90 perces, személyre szabott és 30ezer forint, ami teljes egészében levásárolható. Ha esetleg nincs tapasztalata, akkor ez is jó lehet, és így pl. biztosan a megfelelő színű alapozója lesz, és egy minimális segítséget is kap, hogy mit és hogyan használjon.
https://www.maccosmetics.hu/makeup-services

2 Likes

Sziasztok!

Szeretnék PC maszkot vásárolni, a tág pórusú kombinált bőrömre. Próbáltátok-e már valamelyiket, mit ajánlanátok? Köszönöm!

Milyen maszkra gondolsz? Tag pórus kezelésére én a niacinamidot ajánlanám Bha-val. (Maszknak akkor viszont egy sima overnight ápoló maszk elegendő.)

Ezeket nézegettem:
Kép
Kép
Kép

Köszönöm szépen! :blush: Cheer up-t használom, nagyon szeretem. A B-bomb-t is próbáltam, de nem vettem észre, hogy segítene. Akkor lehet, kipróbálok vmi más niacinamidot. :blush:

1 Likes

Nekem a theordinary nia és a PC 2%-os bha bevált, sajnos a G&G hamlasztója meg nem, amit tényleg sajnálok…

1 Likes

Ha olcsóbb maszkot szeretnél alkalmankénti használatra, a theinkeylist caolin clay maszk pont ilyen, de az kifejezetten maszk, le kell mosni, ez olyqn beszívódós. Van a másik típusú agyag maszk, ami megszáradós, az a theordinarytől való. Egyikkel sem kell bankot robbantani.

1 Likes

Megnézem őket, nagyon köszönöm az ajánlást! :blush: