Ajánlást kérek!

Rengeteg magyar webshop is árul olajos lemosót, csak figyelni kell az árakat, mert nagy különbségek lehetnek. Vagy rendelni nem szeretnél?
Nekem is megvolt a Nivea és rengeteg koreait is próbáltam, a Nivea nem mutatott szignifikáns különbséget a koreaiakhoz képest.

1 Likes

Szia!

Nekem most ez a kettő ugrott be ami nem koreai, bár nem tudom, milyen árban keresel:
Douglas Essentials Make-up removing oil Sminklemosó online | DOUGLAS (Ezt bármelyik Douglasban meg tudod venni.)
Olajos sminklemosó tej| L'OCCITANE
(Tejnek hívja, de ez olaj, víz hatására lesz belőle tej… Évek óta ezt használom, nagyon szeretem.)

Egyikben sincs ásványi olaj, amit én szeretek elkerülni, mert nagyon nem bírja a bőröm. Cserébe sajnos drágábbak, de tényleg jó mindkettő.

Illetve Laylie-nál látok most egy ilyet:
https://kremmania.hu/elado/laylie-innisfree-apple-seed-cleansing-oil

2 Likes

Köszönöm a sok ajánlást :blush:

@Izar Ez a Douglas olaj nagyon jól hangzik, még akciós is :smiling_face_with_three_hearts:

Jó az online rendelés, sőt, csak most az elszállt dollár mellett, nem is tudom, tudunk-e barátnőmmel közösen rendelni Koreából :frowning:

1 Likes

Pont a magas dollár és az áfa miatt gondoltam a magyar webshopokra. Pl. a Whole Goodson nagyon sok minden van, de a Helloskin, a Skinshop stb. (tényleg nagyon sok van) kínálatát is érdemes megnézni.

2 Likes

Juj köszi szépen a drótot :blush:

1 Likes

Tudnátok mondani nekem fellelőhelyet Bp-en erre a banális, de számomra nélkülözhetetlen szemöldökcsipeszre?
20220902_172438

Tudnátok ajánlani drogériás, talcum összetevő mentes hintőport? Saját márkás is érdekelne.
Száraz samponként használnám. :slight_smile:

Nekem bevált:IMG_20220912_134313_217

4 Likes

Olyan,mint a hinrőpor. :+1:

Ezt én is szeretem. Olcsó, egyszerű, kicsit gagyin néz ki, de működik.

1 Likes

Én ezt a fajta rizskeményítőt használom egy ideje és bevált:) púderpamaccsal szoktam felvinni szórás helyett, úgy nem hagy nagyon fehér maradványokat és mivel fürdősóként árulják, könnyű hajmosáskor kimosni

1 Likes

Köszönöm szépen az ajánlásokat! :hugs::slightly_smiling_face:

1 Likes

Ezt hol árrulják? Dm/rossmann/egyeurós/kínai? Az elejét is befotóznád kérlek?

1 Likes

Rossmannban szoktam venni, 350 huf. Screenshot_20220913-093907

4 Likes

Fényvédőre lehet színezett hidratálót tenni? Ugye a sorrend az moisturizer-spf-makeup, de ha mondjuk én összekeverek egy hidratálót egy alapozóval (mert nem akarok sok fedést, csak a fehérséget elfedni), azt kenhetem a fényvédő fölé?

Bevallom, ezen még sosem gondolkodtam, mert én majdnem minden nap teszek - amikor sminkelek. Nagyon ritkán viselek alapozót, mert nem szeretem az erős fedést (de ha viselek, akkor is többnyire gyenge fedésűt), úgyhogy nekem zömében inkább színezett hidratálóim vannak és néhány BB, CC)
A reggelem általában: C vitamin szérum, hidratáló, fényvédő, színezett hidratáló spf-el, vagy a nélkül. Nekem ez így bevált, mert nem zsíros a fényvédőm, nem keveredik/ kukacosodik a sz.h.-val. Plusz a nevük ellenére én úgy tapasztalom, hogy azért annyira nem hidratálnak. A keveréses módszerrel viszont nincs tapasztalatom. Szerintem mehet, ha a két formula jól elegyíthető, a fényvédő pedig kellően beszívódott előtte. De én is kíváncsi vagyok a többiek tapasztalataira.

1 Likes

Sziasztok! Laura Mercier ikonikus púdert nagy kiszerelésben honnan érdemes rendelni?
Római Sephoraban nem volt Laura Mercier természetesen…:face_with_raised_eyebrow:
Köszönöm!

1 Likes

IMG_20220914_132018

1 Likes

én legutóbb a francia sephorából rendeltem, meg asszem cult beautyn kapható, de utóbbi kiszállításairól nem olvastam jókat mostanság

1 Likes

Nem tudom merjek e Cult Beautyról rendelni…
Most pedig van 20 % akció…