A hónap sminkterméke

MAC Iridescent Powder/Loose Golden Bronze árnyalatban. Egy álom.

Nabla Soul Blooming paletta (és csalok, a Modern Renaissance), más a formulájuk, de a többféle színkombinációjú paletták a gyengéim.

Zoeva Caramel Melange paletta. Számomra tökéletes színösszeállítás, csodás pigmentáció, nagyon örülök, hogy hosszas megfontolás után erre ruháztam be.

Kezitcsókolom.:)) Legalább nem fogok csuklani.

Nyugi, max jó okból csuklasz majd. ;D

Nálam szeptember hónap sminkterméke az ABH Subculture paletta, amit itt Krémmánián sikerült beszereznem. Egyelőre a tesztelgetés fázisában vagyok, de nagyon tetszik. Igazi őszi paletta.

Én a low-budget kategóriában utazom :smiley: Nagyon szuper a Revolution Re-Loaded Velvet Rose palettája, ami állítólag Soft Glam dupe, bár nem ezrét vettem meg, csak megtetszett. De a minősége egyszerűen hihetetlen (az árához képest).

Jaj de jó, hogy ezt írod, pont a napokban rendeltem meg Pinkpandáról (a Nyx Lingerie matt palettával együtt). Már a postán van a csomagon csak még nem mentem érte, de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Én is szeretem az olcsóbb termékeket is, mert azok között is vannak kiemelkedő darabok.

Na most, hogy már többet használtam, annyit azért hozzátennék, hogy kicsit porol :smiley: de azért szeretem használni. Neked hogy tetszik? :slight_smile:

Még csak 3 alkalommal használtam és összességében tetszik. A matt színek szerintem kifejezetten jók, nagyon pigmentáltak, egyedül a fényes arany árnyalatokkal nem vagyok kibékülve. Sem ecsettel sem ujjal nem muzsikálnak túl jól rajtam, valahogy olyan kemény a textúrájuk. Még a Mac Fix + is bevetésre került, azzal nedvesítettem be az ecsetet. Viszont a többi fényes szín nagyon szép, és ár-érték arányban kifejezetten jónak tartom ezt a palettát. Ja, és amit még észrevettem, hogy hiába a Milani szemhéjalap ezek az arany színek a nap végére eltűntek a szemhéjamról.