A hónap sminkterméke

MAC Iridescent Powder/Loose Golden Bronze árnyalatban. Egy álom.

2 Likes

Nabla Soul Blooming paletta (és csalok, a Modern Renaissance), más a formulájuk, de a többféle színkombinációjú paletták a gyengéim.

1 Likes

Zoeva Caramel Melange paletta. Számomra tökéletes színösszeállítás, csodás pigmentáció, nagyon örülök, hogy hosszas megfontolás után erre ruháztam be.

1 Likes

Kezitcsókolom.:)) Legalább nem fogok csuklani.

Nyugi, max jó okból csuklasz majd. ;D

1 Likes

Nálam szeptember hónap sminkterméke az ABH Subculture paletta, amit itt Krémmánián sikerült beszereznem. Egyelőre a tesztelgetés fázisában vagyok, de nagyon tetszik. Igazi őszi paletta.

2 Likes

Én a low-budget kategóriában utazom :smiley: Nagyon szuper a Revolution Re-Loaded Velvet Rose palettája, ami állítólag Soft Glam dupe, bár nem ezrét vettem meg, csak megtetszett. De a minősége egyszerűen hihetetlen (az árához képest).

Jaj de jó, hogy ezt írod, pont a napokban rendeltem meg Pinkpandáról (a Nyx Lingerie matt palettával együtt). Már a postán van a csomagon csak még nem mentem érte, de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Én is szeretem az olcsóbb termékeket is, mert azok között is vannak kiemelkedő darabok.

Na most, hogy már többet használtam, annyit azért hozzátennék, hogy kicsit porol :smiley: de azért szeretem használni. Neked hogy tetszik? :slight_smile:

Még csak 3 alkalommal használtam és összességében tetszik. A matt színek szerintem kifejezetten jók, nagyon pigmentáltak, egyedül a fényes arany árnyalatokkal nem vagyok kibékülve. Sem ecsettel sem ujjal nem muzsikálnak túl jól rajtam, valahogy olyan kemény a textúrájuk. Még a Mac Fix + is bevetésre került, azzal nedvesítettem be az ecsetet. Viszont a többi fényes szín nagyon szép, és ár-érték arányban kifejezetten jónak tartom ezt a palettát. Ja, és amit még észrevettem, hogy hiába a Milani szemhéjalap ezek az arany színek a nap végére eltűntek a szemhéjamról.

1 Likes

Tarte be a mermaid limitált palettája. Annyira szépek és pigmentáltak a színek.Munkahelyi vacsira tettem fel délután 5- kor.Este 11- kor ugyanúgy nézett ki a sminkem, nem kenődött ,a csillámos színek sem koptak le , a szemem nem irritálta sem könnyezés sem pirosság mintha nem is lennék kifestve. Too FACED Lemon primert használtam.DY676SiW4AYd03q

4 Likes

nekem a hónap sminkterméke érdekes módon egy pirosító lett: a Rimmel Maxi Blush, mindjárt két színben is! a 003 Wild Card azért, mert roppant kevés is elég belőle, és sosem foltosodik, mindegy mi van (vagy nincs) alatta. a 005 Rendes-Vous pedig azért, mert eszméletlen szép szín, és pont a mélysége miatt tényleg olyan, mintha elpirultam volna, tipik téli pirosító :smiley: (vagy épp szemhéjpúder: mindkettőre igaz, hogy eszméletlen szépen és szinte nulla befektetéssel satírozhatóak, vagyis tökéletesek a mélyítővonalba egy erős, pirosas szín elsatírozására.)

ja igen, ez azért érdekes, mert életemben soha nem használtam pirosítót. egészen eddig. :smiley:

1 Likes

Ez a két szín nekem is megvan és nagyon tetszenek. Jó nagy adag, egy életre elég.

Az én kedvencem most, a Revolution márkától a Shop X Extra paletta. Nagyon szeretem. Jól kihasználható, nagyon pigmentált, és nem porzik. Álom vele a sminkelés😊i

2 Likes