7 skin methodhoz arctonik

Sziasztok,

tudtok ajanlani extra gyenged, hidratalo, jo osszetevokbol allo, nem tul draga arctonikot? Persze alkohol nelkul.
Szeretnem kiprobalni a 7 skin methodot (arctisztitas utan 7x viszel fel tonikot a hidratalo elott). Nem hasznalok tonikot, csak misteket, utana szerumok, krem.
A borom normal-vizhianyos (foleg telen) es pirosodasra hajlamos.

http://kremmania.hu/kremek/benton-aloe-bha-tonik-re
Pont ezt dicsértem egy másik topikban:)

Koszi, igen, kozben lattam. Milyen az uj? Latom, megvaltoztattak.

A külső csomagolás lett zöld helyett fehér doboz. Én ennyit vettem észre. A termék maga ugyanolyan üvegben van, és semmilyen különbséget nem észlelek sem hatásban, sem állagban, sem használat közben.

Es az osszetevok is maradtak?
Amugy hasznaltam mar ebbol kb 2 eve 1-2 mintat es tetszett. De felek, hogy a szalicilsav tartalma sok lenne nekem mindennapra, foleg 7x. Nem szarit, ha mindennap hasznalod? Tehat nem hamlaszt tul?

Nem ellenőriztem az összetevőlistát. Nekem fel sem tűnt a változtatás, csak itt láttam, hogy kapott régi jelölést. Lehet az új is fenn van, majd megnézem. Egyáltalán nem hámlaszt túl, én reggel,este használom és egyáltalán nem szárít, pedig nekem száraz a bőröm.

Akkor lehet, h teszek egy probat. Max sima tonikkent hasznalom, nem 7 skinhez.

Szerintem mindenképp megér egy próbát, remélem beválik majd:)

Én erre esküszöm: https://kremmania.hu/kremek/klairs-supple-preparation-facial-toner

Volt már néhány tonerem az évek során, de ennyire egyiket sem szerettem, mint ezt.

Ha elfér benne egy kis AHA, akkor a https://kremmania.hu/kremek/pixi-glow-tonic

Paulától sem rossz ez, újravettem, de igazából nem értem, hogy miért, a Klairst még jobban szerettem: https://kremmania.hu/kremek/paula-s-choice-skin-balancing-toner

Plusz egy pont a Klairs Supple Preparation Facial Tonernek és a Bentonnak is. Illetve a Phi jázminos-zöld teás tonikját is szeretem, simán beiszik a bőröm belőle több réteget.
(Még a Narükö rózsás-hialuronsavas szérumát szoktam felpacsmagolni vagy háromszor, csodásan feltölti a bőrömet.)

Juuuj, ez a Klairs nagyon tetszik. Ilyesmi tonikot keresek. A Pixi Glow Tonic nekem is megvan (pont most kentem fol :smile:), es hiaba gyenged, en mindennap sajnos nem tudom hasznalni, csak heti 2-3x. A glikolsavval ovatosan kell bannom meg 5%-nal is, ellenben a tejsavat jol birja a borom. Eselytelen, hogy a Pixit naponta hasznaljam, foleg 7x.
Pont ezert felek a Bentontol is. Lehet, hogy jo tonik lenne szamomra is, de napi 7x szerintem nem birna a borom.
@Amadea, koszi, tetszik nagyon a Phi tonik. KM boxban volt mar a markatol egy szemkornyekapolo, nagyon tetszett az is, szimpi a marka.

Ja, a PC tonikrol: nekem nem kombinalt-zsiros a borom, igy ezt nem probaltam, de a szaraz borre valobol elhasznaltam nehany mintat. Nagyon tetszett, de surubb allagu, igy nem tudom, hogy fel lehet-e vinni belole tobb reteget anelkul, hogy allna a boromon beszivodas nelkul, esetleg meg kukacosodna is.

HA a PC-t nehezebbnek érzed, akkor a Klairs tonerrel óvatosan. Zselés állagú!

COSRX AHA/BHA tonerrel + COSRX Galactomycessel próbáltam a 7skinezést, tök szuper volt a bőröm utána, csak nagyon fogyott az esszencia :smiley: A tonik nagyon jó, főképp azért, mert fújós, nem kell tapicskolni a bőrt!

update: én úgy tudom a 7skinezés lényege nem az, hogy 7x tonizálj, hanem 7x vizes tonik + könnyed esszencia/szérum felváltva!

Én a Hadalabo kék és rózsaszín lotion-jával próbáltam, de azt nem ajánlom hétszer :smiley: a rószaszín háromszor, a kék négyszer még csak-csak, de több nekem nem igazán szívódott be. Amúgy azt hiszem, hogyha alkoholmentes, nem hámlasztós, nem “tisztító”, hidratáló tonikot választasz, akkor jó lesz. Ha emellett egy kicsit viszkózusabb, mint a víz, akkor telitalálat.

KLAIRS SUPPLE PREPARATION UNSCENTED TONER - de ennek az eredeti verzióját már írták, az illatmentes még jobb szerintem
PURITO CENTELLA GREEN LEVEL CALMING TONER - szintén nagyon jó
HOLIKA HOLIKA GOOD CERA SUPER CERAMIDE MIST - isteni, és ennek a gazdaságosabb, pumpás 180 ml-es tonik verziója, ugyanilyen szép az incije, és nagyon jó, most ezt használom.
Ja, meg a Tia’m márkának van egy Snail & Azulene Water Essence cucca, tonikként vagy esszenciaként is lehet használni, és az is nagyon tiszta, 87% van benne a csiganyák, és hidratáló-nyugtató folyadék, az is 180 ml-es. Holikát és Tia’m-ot feltettem.