Babatermékek amiket szivesen használtok

Tág pórusú, zsíros bőröm van. Mióta nem szárítom szanaszét, hanem hidratálom, azóta sokkal jobb a helyzet, de így is naponta többször kell újrapúdereznem :smiley:

1 Likes

Én is úgy vettem észre, jobb ha hidratálom és nem kiszárítom a bőrt. :slight_smile: Az én bőröm kombinált, de nem zsiros ( tini koromban volt csak az).

Én még ide nem is írtam, pedig nagy kedvencem a Schauma Baby Sampon és Tusfürdő. Én samponként használom gyorsan zsírosodó hajamra, és ugyanazt nyújtja, mint bármely másik sampon, mint eddig, két naponta mosom. A fejbőröm nem irritált, a pattanások elmúltak, bár ez még az előző Schauma samponom idején kezdődött (de azóta használtam más sampont is, amitől szintén hajlamos voltam kipattogni). Szerintem jól habzik, bár előtte is egy szulfát - és mindenmentes sampont használtam, így lehet nekem nem olyan feltűnő a különbség. Összetevők szempontjából is minimalista.
Utazásra csak ezt viszem magammal, és ezt használom tusfürdőként, arclemosóként és samponként is. Igazi minden az egyben termék.

1 Likes

@dunaimano De jó hogy te is így szereted mindenre használni a babaterméket :heart_eyes:, samponként én nem merném használni, én olyan 3-4 naponta mosok hajat :).

1 Likes

Miért nem mernéd?

1 Likes

Nem tudom mennyire lenne káosz a fejemen a babahajaktól :frowning::rofl:

Babahajaktól? :smiley: Sok van?
Nekem egy időben sok volt, aztán talán a sok ricinus olaj után megnőttek.
Egyébként nem áll szanaszét a hajam, szerintem kábé ugyanolyan, mint egy “normál” samponnal mosva. Átmeneti időre sem emlékszem, amíg meg kellett volna szokjam, pedig arra számítottam.

1 Likes