Ajánlást kérek!

Szerintem ár-érték arányban elég jó a minőség. :slight_smile: Rúzsom, mono szemhéjpúderem, szempillaspirálom volt tőlük (bár ez utóbbi pont nem vált be). Szemceruzát is ki akarom próbálni tőlük.

1 Likes

@dunaimano , gondolom a vamp szempillaspirálról van szó :D. Nekem nemsokára fog érkezni egy I’ am rúzs, már alig várom hogy kipróbáljam :). Mindig nézegetem a Pupa bálnát vagy pingvinet, annyira kis cuki és praktikus, csak nem tudom a benne lévő sminktermékek, szemhéjpúderek és rúzsok mennyire érik meg :sweat_smile:.

1 Likes

Én a Pupa rúzsokat nagyon szeretem, a szemceruzákat is (bár azok is kenődnek rajtam, viszont nagyon könnyű használni őket, és szépek a színei), ami még nagyon tetszik újabban, azok a Vamp Ready to shadow szemhéjfesték ceruzák. A szemhéjpúderek és a körömlakkok is jók még.

A cuki kis karácsonyi cuccok viszont inkább dísznek valóak. :smiley: Talán a szemhéjfestéket lehet belőlük valamennyire használni, de ennyi.

3 Likes

Hello. Kiko pirosìtòkròl tud valaki vèlemènyt mondani? Le van árazva 1-2 a nèmet oldalon 50%- kal es 1-2 darabot beszereznèk kipròbàlàs cèljàbòl. Screenshot_20200619-185659_Chrome

Altalanossagban eleg jok a pirositoik, kb. a jobb drogerias termekekkel egyezik minosegben. Ennyiert megeri kiprobalni ha nem hagy nyugodni a kivancsisag.
A limited editionbol (ahogy nezem a fenti foto egy karacsonyi vagy valentin napi kiadas) nemelyik csillamos, legtobbjuk finoman orolt baked tipusu pirosito, applikalva lagyan fenylenek. Volt mar kakaos vagy vanilias illatu kiadasuk is (bronzerek es egy-ket pirosito is). Az allando kinalatban levo csikos darabok mattok. Tobbfelet probaltam, de egyik sincs a mindennapi hasznalatu dobozomban.

1 Likes

Köszönöm, igen ez fènyes , de èn szeretem ezeket is. :+1::sparkling_heart:

1 Likes

Kimondottan szepek a pirositok, nem is rosszak, de ha van Hourglassod, akkor ritkan fogod elovenni a Kiko pirositoit. Szepek, illatosak, csabitoak. Learazason en is beszerzek ezt-azt toluk, mert ellenallhatatlanok.
Ha rendelni keszulsz toluk, ajanlom az Unexpected Paradise alapozojat is, ami az egyik kedvencem termekem a Kikotol. SPF30 fizikai es vizallo szinezett napvedo gyakorlatilag, van belole nagyon vilagos szin is (bar nem tudom, hogy milyen az arcszined). Ez remek dewy darab, tavaly mas fantazia nevvel dobtak piacra. Megvarom, mig leakciozzak es veszek par tubussal.
Aztan eszembe jutott, hogy te vagy a forum Australian Gold dealere, hihi! :smiling_face_with_three_hearts: Szoval neked nem lehetetlen jo napvedot talalni arcra. :sunglasses:

1 Likes

Sziasztok csajok!

Akinek van tapasztalata ásványi alapozó témában kérem segítsen! Kipróbáltam az Annabelle minerals alapozót fedő illetve radiant minőségben. A bőrkép szép,de nagyítós tükörrel szörnyű a látvány. Esetleg van tippetek vagy ajánlanátok nekem igazi jó minőségű ásványi alapozót? A vágyam egy Tromborg mineral alapozó lenne ,de egy vagyon és talán rossz véleményt nem is olvastam róla. Azonban csak kevés helyről beszerezhető. Esetleg valaki ismeri használta ?

1 Likes

Mire vitted az AM alapozót? Szerintem amúgy az jó minőségű.

Nem a saját ecsetével vittem fel az igaz. Egyébként hidratáló és fényvédő volt alatta csak. Konkrétan az orromon úgy állt mint a kréta. Ronda volt.

Nekem az AM bejött, igaz csak a matt hatású. Illetve nem mindegy mennyit viszel fel belőle szerintem, kevés is elég belőle és szebb lesz sokkal.

1 Likes

Szia! Nekem volt bareminerals-om, lily lolo-m és egy annabelle mintám. Az ásványi alapozógyártás nem rakétatudomány, emiatt szerintem ebben a kategóriában az ár nem feltétlenül kongruál a minőséggel, pl. nekem a lily lolo a kedvencem mert abból a ‘porcelain’ árnyalat nagyon illik a saját színemhez. Az annabelle konkrétan megkülönböztethetetlen a bareminerals-tól, az ár töredékéért.
Nekem mindhárom szilikonos (fizikai vagy kevert) fényvédőre ütögetve mutatott a legszebben, a ‘krétás’ élmény akkor jelentkezett ha sűrű alapozóecsettel próbáltam úgy körözgetni mintha folyékony alapozót vinnék fel.
Ha egy kevésbé sűrű, ‘stippling’ (lehet nem így hívják, nem vagyok otthon a szakkifejezésekben :slight_smile: ) ecsettel inkább ‘rápofozgattam’ az arcomra és ‘beledolgoztam’ a fényvédőbe, tökéletes volt. Én a Zoeva egyik régebbi ecsetét használtam-használom alapozásra, kicsit lekopott már a szám de azt hiszem 125-ös, jó a célra. Minden ecsetem ami ennél sűrűbb, maszkolta az ásványi alapozókat. Nedves ecsettel pedig egészen rémes lett az eredmény.

Ha legközelebb venni fogok utánpótlást, eldöntöttem hogy annabelle lesz majd a befutó.

6 Likes

Én is fényvédőre vittem fel. Nagyon keveset használtam belőle, igaz nekem is a matt volt a teszt tárgya. Kísérletezz vele, megéri.

Én Inikát próbáltam, nekem sem vált be. Minden egyes pórusom látszott vele, egy idő után pedig össze is állt.

Sziasztok!
Ugy kb fel eve nagyon megtetszett egy paletta, ugy voltam vele, hogy mulo szeszely lesz, es igazabol nem is akarom, de azota sem telik el nap, hogy ne gondolnek ra😅
Van esetleg tapasztalata vele valakinek?
Too faced -Natural eyes lenne a nagy Ő.Kép

Eddig összesen egy darab Sleek palettam van, amibol csak es kizarolag a fekete szint hasznalom, mivel nem igazan szoktam sminkelni, en inkabb a kremesek taborat erositem.
Viszont nagyon szeretnek egy natur palettat, amit hetkoznapi sminkhez es esti programokhoz is tudnek hasznalni.

Szoval a kerdes az lenne, hogy van e valakinek tapasztalata ezzel a palettaval, vagy esetleg tudna e ajanlani egy hasonlot, ami nagyon bevalt :slight_smile:

3 Likes

Nekem nincs meg ez a paletta, csak a Natural Face arcpalettát használtam tőlük ami csodaszép (hasonló a csomagolása is mint ennek a palettának) és szuper minőség. Ha natúr paletta akkor nekem az abszolút favorit jelenleg a szintén Too Faced Born this way natural nude eyes paletta:
Kép

Kép

A másik pedig a Colourpop Going Coconuts

7 Likes

pont megvan ez a paletta :slight_smile: én szeretem, esti sminket mondjuk nem nagyon csinálok vele. szép a csomagolása, illatosak a púderek, már csak azért is szeretem kézbevenni.
nappali sminket szépen tudok vele csinálni, szerintem ezek a színek mindenkinek jól állnak, se nem meleg, se nem hideg. én könnyen el tudom őket dolgozni. ha még nincs natúr palettád és elég ennyi szín, én ajánlom.

2 Likes

Koszonom szepen a valaszt! Ezt a palettat is neztem mar, lattam nalad sokszor a Mit hasznaltal ma topikban, eleg meggyozo :slight_smile:

1 Likes

Na, örülök, hogy szereted es meg vagy vele elegedve, akkor nem habozok tovabb :slight_smile:
A 9 arnyalat nekem boven eleg, estekre is csak visszafogottan szoktam sminkelni :slight_smile:

Sokat segitettetek, megegyszer koszonom❤️

1 Likes

Sokat nem változott a fejfájásom, csak annyit, hogy színes tusok helyett a fehérre pörögtem rá. A legutóbbi Colourpop rendelésemben lapult egy fehér szemceruza, de míg az összes többi nálam lévő darab nagyon kellemes, krémes állagú, jól lehet vele dolgozni, addig ezzel a fehérrel borzasztó nehéz, kemény, törik. Használtatok már fehér tust, szemceruzát? Van bevált termék?
A mai kísérletem kudarcba fulladt. Még jó, hogy egész nap itthon vagyok. Közelebbi képet nem akartam csinálni, így is nagyon jól látható, milyen esetlen és girbegurba lett.
IMG_20200718_181251
IMG_20200718_181253

14 Likes