Unboxing képekkel

Nekem is sikerült lecsapni a Catrice limitàlt kollekciós szèpsègeire. Ebből a színű highlighterből èn hoztam el az utolsó darabot. Egy másik színből volt mèg 2 db, de mindkettő sérült, repedt volt (nem a csomagolás, hanem maga a termèk) Szombathelyi Müllerben vàsároltam.
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

Ugye milyen gyönyörűek? Mióta megvettem ezeket a highlightereket, nem is használtam mást, annyira élvezem. :heart_eyes:

Én ma Pupában jártam. Két gyönyörű matt rúzs, nagyon régóta kerestem ezeket az árnyalatokat ebben a formában. A szákjontúrceruza mindegyikhez megfelelő lesz, a szemceruzát már a Juvia’s Tribe palettához (igaz, még nincs nálam :smiley:) vettem. A matt, csontszín szemhéjpúdert pedig praktikus okokból, ha olyan palettát használok, amiben nincs olyan szín, amivel a primert fixálom, akkor tökéletes lesz.
IMG_20190209_204832

IMG_20190209_205024

Igen és az ecset is szuper. Annyira puha és tömött, nagyon tetszik!

Nagyon jó dolgokat vettél. Kár, hogy nálunk nincs Pupa sehol a közelben. Pár hete rendelni akartam az oldalukról de nagyon drága a szállítás, nem éri meg. 2.250 ft

Sajnos Olaszországból küldik a csomagot, azért ilyen drága. Habár a Beauty Baynél és társainál azért ezt jobban megoldják.
Egyébként szeretem a Pupát, szuper, hogy sűrűn van akció, és elég jól beváltak a termékeik.

Hozzànk legközelebb Győrben van Pupa, az 130 km :confused: Egyszer voltam a győri üzletükben, egy piros rúzst és szájceruzát vettem. Elèggé izgatják a fantáziámat azok a gyönyörű zöld szemhèjpúderek, amikről te és Amadea osztottatok meg fotókat 1-2 hónapja. De most úgyis próbálom szüneteltetni a vásárlásaimat.

A MAC meg Németországból… de ennek mi sz értelme?

Jaj, úgy ragyognak a boltban, mint a drágakövek! Komolyan nem merek bemenni.

Tényleg, tökre meglepődtem, amikor a UPS hozta ki a csomagot. :smiley:

Gyűlölöm az UPS-t, 4 esetből 3-ban gond volt velük és az ügyfélszolgálat extrém bunkó. Még a postánál is jobban utálom őket.

Heti szerzemeny. Gondoltam ismerkedem egy kicsit a markaval. Mindent kifogok probalni a folyekony ruzs kivetelevel (az nekem nem kell). Deluxe meret minden, a szemhejalapozo pl. 4ml-s, sokaig eleg lesz. IMG_20190210_155408 IMG_20190210_155330 IMG_20190210_155249

Ma átvettem a KM zsibiről vett Too Faced Natural Face palettát. Még egyszer köszönöm @Amadea - nak, amiért felhívta az eladó egy másik termékére a figyelmet. :slightly_smiling_face:

Csodálatos, imádom, nagyon örülök neki, és amint a képeken látható, tényleg alig használt.
Egyelőre csak a pirositókba nyúltam bele, gyönyörű színük van. Az egyik egy rózsaszínesebb, szaténos. De egyáltalán nem csillogós, nagyon diszkrét fénye van.
A középső egy matt pirositó, inkább olyan barnás-mályvás, a csuklómhoz közelebbi pedig a két szín vegyítve.
Finom, puha és úgy tűnik, hogy szépen lehet építgetni is.
Az illata nagyon kellemes, még le sem töröltem a kézfejemről, mert szagolgatom. :smiley:
IMG_20190212_113448

IMG_20190212_113531

IMG_20190212_113622

IMG_20190212_122232

Ez a viszont szívesség, amiért annyi újdonságra felhívod a figyelmem.
Tényleg gyönyörű ez a paletta, mint egy csipkés retikül!

Igen, egyetlen hátránya, hogy dög nehéz, nem az a táskába dobós fajta. De legalább jó strapabírónak látszik. Kár, hogy nincs sminkasztalom, ez lehetne az ékessége. :slight_smile:

Köv. szülinapi ajándék?..

Én mostanában nem nagyon rendeltem webáruházakból, mert leginkább a KM zsibin garázdálkodtam.
Ezeket vettem a múlt héten, és mindegyik termékkel nagyon elégedett vagyok.
A pirosító Pupa Like A Doll 302 Vibrant Coral, a highlighter pedig Becca Opal árnyalat, ami csodálatos szín.
Holnapra várok még pár csomagot, majd azokat is fotózom. Ennyit arról, hogy idén visszafogom a vásárlásaimat… :roll_eyes:

%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

Majd írd meg a tapasztalataidat. Én még semmit nem próbáltam a márkától.

Csodálatos már a csomagolása is! Nagyon szépek a színek, én is elfogadnám ezt a gyönyörűséget :smiling_face_with_three_hearts:

Nekem sincs sminkasztalom, sajnos jelenleg el sem férne, pedig ezen az oldalon szebbnél szebbek vannak, nem is tudnék választani.

https://www.therese.hu/fesulkodo-asztalok/

Úristen, ezek gyönyörűek!