Unboxing képekkel

Az RT alapozó ecset nekem is megvan, szerintem egy tökjó kis ecset, árához mérten kiváló.
Ja, most nézem, a nagy is megvan, azt is szeretem dustingolásra! A Meteorites gyöngyökhöz csak azt használom például, azzal működik a legjobban.

Én blenderen kívül csak ezzel az ecsettel tudok alapozni. :grinning:

Ez az ecset (RT expert face brush) nekem is megvan és eleinte imádtam, de idővel megváltozott a puhasága és nekem már eléggé csíkoz. Át is tértem a szivacsra (mint ahogy azt már olvashattátok többször :smiley:), mert azzal gyorsabb vagyok, ami reggelente nagy előny :smiley:

próbáltad esetleg megjavítani? én hajkondicionálós fürdőben szoktam áztatni az ecseteimet (mosás után), ha azt érzem hogy nem ugyanolyanok, és eddig lekopogom, de bevált.

Sikerült átvennem nekem is a csomagot, ami @Natulcien és testvére jóvoltából két csodaszép palettát rejtett. Egészen elképesztően gyönyörűek. Egyszerűen muszáj volt belenyúlnom, hogy kipróbálhassam. Mindkét palettából két-két színt. :heart_eyes:

IMG_20190208_074945

Vaku nélkül:

IMG_20190208_075131

Vakuval:
IMG_20190208_075111

Alap nélkül, egy húzással:

IMG_20190208_075436

Jujjj de jó, hogy végre megérkeztek, nagyon örülök, hogy tetszik. Kíváncsi leszek majd a véleményedre JP-hez viszonyítva:). Használd őket egészséggel:). Én nagyon szeretem az enyém, mert nagyon jó kombinálható színek vannak benne a többi palettámhoz is, és tök jól együttműködik más márkával.

Azta, nagyon pigmentáltak! Nekem sajnos túl színesek, de a Paradise Fallen szürkés-barnás felét szívesen elfogadnám :slightly_smiling_face:

Gyönyörűek, remélem nem az lesz a vége, hogy majd mindet akarom. :grinning: Bár a másik két paletta számomra talán túl rózsaszínes.
Vagy nem. :smiley::rofl:

Én is így gondoltam, ezért rendeltem a Flair palettájukat. :smiley:

Éljen, megjöttek az én kicsikéim is. Hihetetlen ez a posta mizéria, tegnap adták fel nekem és ma fel is vettem.
Itt a kép róla:51998004_958954444303951_4279870447299854336_n

A két nagy kedvenc, ACE Beauté és Juvia’s Place.

Kíváncsi leszek az Ace mennyiben különbözik a másiktól, ami a paradise kollekció része, mert eddig csak arról volt benyomásom. Remélem a formula ugyan az, csak a design más.

Valahogy furcsálltam ezt a módszert, de most hogy eszembe juttattad szerintem mégis kipróbálom majd :slightly_smiling_face:

Hétköznapi dolgok következnek.
Fogyóban van az orcámra utolsó rétegként használt tartalmasabb kencém, ezért beszereztem a The Ordianry NMF+HA krémjét, mert úgy gondolom hidratálni is jó lesz és vízzáró (párolgásgátló) rétegnek is.
https://kremmania.hu/kremek/the-ordinary-natural-moisturizing-factors-ha
Tudom, ezt sokan ismeritek és szeretitek, nem kuriózum.

Kellett egy színező a túlvilágosított tincseimnek, erre pedig ezt a színezőt szántam:
https://kremmania.hu/kremek/christophe-robin-shade-variation-care-szinezo

Első benyomások 1 használat után:
Krém: tényleg arra lesz jó, amire gondoltam.
Színező pakolás: elsőre nem rossz, kicsit megfogta a világos részeket, de még használnom kell a teljesebb véleményhez.

Nem nagy haul, de én nem szeretek egyszerre sok holmit beszerezni, inkább kisebb adagokban költöm a pénzem :stuck_out_tongue:
20190208_150700

Ja, jött egy Meteorites parfüm is használtan. Vakvásárlásos ballépés. Nem ezt vártam a jegyei alapján. Nem az én zsánerem, sajnos :frowning: A hajlakk és dauervíz dominál rajtam.

Köszi az ötletet a színező valamire, van is nálunk a Sephorában, meg fogom próbálni!

Uploading: IMG_0948.jpg… Uploading: IMG_0949.jpg…

Ma érkeztek meg, szintén Lookfantastic rendelés. A doboz sértetlen volt, de nekem is ugyanazok a szórólapok voltak benne, mint amiket valamelyik nap is láttunk. Az Erno Laszlo fekete szappanhoz gyönyörű tartó jár, nagyon masszív, komoly darab.
Ajándékot sajnos nem kaptam :frowning:

IMG_0948 IMG_0949 IMG_0950
Az előbb nem mentek fel a képek.

Fú,de jól néz ki az a tartó! :heart_eyes:
Ezt a szappant csak arcra vagy testre is használod?

It cosmetics ecset szett 20190209_142808 20190209_143234

Nagyon meglepődtem, annyira vastag, erős, masszív és gyönyörű szappantartó, hogy csak nézegetem. Az arcomra tervezem használni a szappant.

Wow! Ez a szappantartó tényleg baromi jól néz ki, használd egészséggel! :heart_eyes:

Ezek szerint ezek a szórólapok tőlük jöttek biztosan… akkor sajnos valószínűleg itthon bontották ki a csomagomat, ez elég szomorú… nővérem azt mondta, hogy belenéznek a csomagba, ha tetszik nekik, le is nyúlják. Felhetetően a beauty cuccok nem érdeklik őket, szóval ilyen szempontból jól jártam.

Skinsmart-os kis csomag, az aPad szérumból már elfogyasztottam egyet, kellemes kis termék.
Retinolból pedig nekem ez lesz az első, remélem beválik, nagyon izgatott vagyok miatta, mert sok jót olvastam a retinolos termékekről. :heart_eyes:

51502865_1217757945038871_2558945380427366400_n