Unboxing képekkel

Áá, dehogy! Isteni sárga színben pompálló felmosófejre gondoltam!:slight_smile:

1 Like

Borzasztóan gonoszak ezek a drogériák, az ember lánya ártatlanul belép és beszennyezik szeplőtelen lelkét. A parfümök meg maguktól illatoznak, a galádok, ki se kerülhetjük hatósugarukat. Abszolút megértelek.:slight_smile:

1 Like

Imádom a Nomadet. Rajtam kellemes kissé pasid illata lesz, de nekem nagyon bejön.

1 Like

Megjott a mini Inglot rendelesem. Eddig csak egy mono szemhejpuderem volt toluk, nagyon szeretem, satirozoszin.
A 20% kedvezmennyel gondoltam, kiprobalom vegre ezt a hires tust meg a Duraline-t.
Regen imadtam a tegelyes tusokat (a Manhattan volt a kedvencem :cry:), aztan attertem a klasszikusokra (folyekony), vegul a filceseknel kotottem ki, ebbol meg is talaltam az igazit (Stila). Ideje ujra megszeretnem a tegelyes tusokat, es elvileg ez a legjobb, ugyhogy remelem, megszeretem.
Egy csepp Duraline-t kiprobaltam glitterrel, tok jol kenhetove tette, es biztosra kototte (ha dorzsolom, 1-2 glitter lejon, de szemen szerintem tartos lesz).
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D %5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

8 Likes

Végre átvettem egy Notino csomagom. Csak ezt az egy dolgot rendeltem: limitált Maybelline x Puma pirosító és highlighter stick. Eléggé visszafogott, nem túlságosan pigmentált a pirosító része, a highlighter pedig még annál is kevésbé.

image image
(felül a pirosító, alatta a highlighter, ill. a kettő egyszerre)

Kicsit vissza kéne már fognom magam, mert annyi krémes pirosító stickem van. De sokat is használom őket mert nagyon beváltak, el fognak fogyni előbb-utóbb. Ez is nagyon tetszik.

Az egyébként furcsa, ahogy az árak ingadoznak a Notinón. A múlt héten én még 3730 Ft-ért vettem ezt a terméket, ma már 4050 Ft-ért kapható. Ki érti ezt…

6 Likes

Ezen már én is gondolkodtam, szerintem deviza árfolyam ingadozáson múlik, mivel csehországi a központ. Mondjuk ennyit azért nem ingadozik egyik sem, de talán valami ilyesmi állhat a háttérben.

Szép a pirosító!

1 Like

A stick is szép, de a körmöd nagyon tetszik.:slight_smile:

1 Like

Árfolyamfüggő is, illetve kaptam egy levelet tőlük, hogy minden smink -15%. Ha akciót irnak ki, akkor megfigyelhetően mindig emelnek, ami nagyon nem fair de sajnos sok multi is él ezzel :frowning:

1 Like

Köszi :slight_smile: picture polish - aquatic :slight_smile:

1 Like

Mini beszerzés KM-zsibiről és Tinamuból.
Sose vágytam UD cuccra, csak erre az egyre, mert ha a sminket keverik a művészettel, akkor jöhet. Jean-Michel Basquiat Gold Griot. Másnak unalmas, nekem meg újra ezek a színem. Az élénk színes korszakom véget ért. Több helyen lehúzták, de nekem bőven eléggé pigmentált. Már nem akarok (nagyon) papagáj lenni. Falidíszként is funkcionál a képgalériában :slight_smile: (Ha gazdag lennék éhező művészeket támogatnék :smile:)

TO Ganactive Retinoid 2% in Squalane. Szeretem, ismerem, jó nekem. Eredetileg a C-vitamin porért mentem, de még nem kaptak. Sebaj, retinol is kellett.
20190515_130349 20190515_130422

10 Likes

A pirosító rajongó álomrendelése:

IMG_20190515_161426

Igazából csak nem tudtam a netes minták alapján dönteni, így lett 3 (Between the Sheets, Quarters, Never been kissed) :grinning:

8 Likes

TK-zsákmány. A palettát örökbefogadták.
Az ajakápoló szerintem Amerikában olcsóbb, de mindegy, nem járok ott. Hazajött egy dupla pizsisort csomagban, a fehér nagyon tetszik, de nem éppen krémmániás termék. Mini Sebastian sampon sérült hajra és hajkence sárgulás ellen. IMG_20190515_143454

6 Likes

A két Jeffree Star folyékony rúzs a Marionnaudból, még Joy vásárlás. Kaptam mellé egy parfüm mintát (egész kellemes, bár úgy érzem, nem lesz igazán tartós rajtam), és egy arckrém mintát.
A Laneige lip sleep maszk Krémmániás vásárlás, bontatlan. Kíváncsi vagyok rá nagyon.

Elméletileg jött volna még a héten egy IT CC is, de megint a Magyar Posta sötét bugyraiba tettem ezzel kapcsolatban kirándulást, remélhetőleg jövő héten több szerencsém lesz.

IMG_20190517_221506

És a Marionnaudból kaptam egy kupont is, hátha annyira bejönnek a rúzsok, hogy még rendelni akarnék (nem elvetendő ötlet). :smiley:

7 Likes

képem nincs, csak gondoltam beszámolok róla: a drogériás akciós kosárkáknak nehezen tudok ellenállni.
múlt héten megjelentek a kedvenc helyi rossmannomban a pontosan 3 évvel ezelőtti catrice meg essence trendkiadások hervasztó maradványai. vettem egy catrice kaviar gauche arany krémes szemfestéket ill. egy trutymós állagú pirosítót a net works kollekcióból (nem is emlékeztem, hogy ilyen is volt). a kissé leharcolt csomagolás ellenére sikerült érintetlen példányokat találnom, és elég jók. nem is értem, honnan szedik elő ezeket.
ezen felbuzdulva a jelenleg kifutóban lévő essence dolgokat is megnéztem, itt a kedvenc rúzsomból nagy nehezen inkább nem vettem egy negyedik darabot. inkább csekkoltam a my must haves cuccokat, amik sose érdekeltek, és mindjárt találtam is kettő szemhéjpúdert a “holo”-k közül, ami nagyon tetszett, megvettem a sárgás színűt, utána csalódottan tapasztaltam, hogy a barack-pink(?) már elfogyott, ezért képes voltam átmenni egy egy dm-be is (ott ugyanez a termék persze nem volt leárazva, de ezen a ponton ez már nem állíthatott meg). pfff :smiley:

4 Likes

megjött a cultbeauty rendelésem: ecsettartó és tükör.

örülök, hogy megvettem ezeket. eddig csak egy gyertyatartóban tároltam az ecseteimet, és sose volt ilyen praktikus tükröm (a két szárnyat kihajtva belül azok is tükrök, illetve hátul ki lehet hajtani egy támasztékot és asztalra állítani). nagyon igényesen néznek ki.

image image image

8 Likes

Ez az ecsettartó nekem is nagyon tetszik, de már nincs annyi ecsetem, hogy megérje beszerezni.

1 Like

Ma megint Karácsony van, egészen véletlenül ma futott be négy csomag is.

Reggel a Cult Beautyval kezdtem a napot, ahonnan megérkezett a múltkori ingyen szállításos akcióban rendelt Hourglass pirositó. Ma már ezt használtam, egyszerűen fantasztikus, nagyon tetszik.

IMG_20190522_075904

Ezután bementem a postára, mert ugyan SMS-t nem kaptam (pedig úgy lett feladva), de láttam a nyomonkövetésen, hogy hétfő délelőtt megérkezett a postán maradó levelem. Egyébként kérdeztem, hogy miért nem kaptam SMS-t, azt mondták túl korán mentem, ma küldték volna (nagyon hihető, hogy 2 nap kell nekik egy SMS-hez. :thinking:
Zsibiről vettem, a minta ajándék volt.

IMG_20190522_133038

A Gls is befutott az Onlinebeautys Joy-napi rendelésemmel. Az első képen maga a rendelés (2 Nabla rúzs, fényvédő SPF 50, és arctisztító hab, mert sajnos a múltkori Neutrogena nagyon nem jött be arcra.).

IMG_20190522_132843

Ezen a képen pedig a rendelés mellé kapott ajándékok. A Nabla neszesszert imádom.

IMG_20190522_132944

Végezetül megérkezett a Krémmániás dobozom is, nekem ez most nagyon-nagy telitalálat lett!

IMG_20190522_135536

6 Likes

Azta, boldog Karácsonyt! :slight_smile: Csupa szép holmi, főleg a pirosító, hát az tavasz-nyár egy dobozban :slight_smile:

1 Like

Asos box (azért merem kirakni, mert ez nem meglepetés doboz, a honlapon a rendelésnél egyértelműen látszik mi van benne). A bareminerals termék miatt mindenképpen megérte, a többi dolgot elhasználgatom. Csak a haj elixirrel egyelőre nem igazán tudok mit kezdeni…
asos%20box !
Ez egy különleges csomag, a férjem hozta az angliai útjáról. Caroline Hirons odáig van a márkáért, gondoltam egy próbát megér.
josh%20wood

4 Likes

20190522_184712
Kb. háromszor kerültem az idegösszeomlás szélére, de végre megvan. A posta az utolsó pillanatig b*szakodott, legszívesebben téglánként szétbontanám az épületet.

0 Likes