Unboxing képekkel

Kicsi Rossmann Unboxing :). Elképesztő mennyiségű termék volt akciós, 700-ért leakciózva vettem egy Garnier sminklemosó tejet (amúgy hogy használjam?) Nem szeretném tönkretenni a sminklemosó korongom :/. Képzeljétek volt HoHoHo highlighter, ugyhogy megvettem szintén 700-ért, olyan szép nem tudtam otthagyni. De őszintén megdöbbentem, mikor megpillantottam. :open_mouth:20191204_190155

9 Likes

Én is vettem tegnap arclemosó tejet + arcvizet leakciózva a Rossmannban, és még levonattam a 10 %-ot is.

1 Like

Az arcvíz az a tonic? Megéri megvenni? :upside_down_face:

1 Like

Igen, én a rózsaszínt használom mindkettőből. Amikor így leakciózzák a Rossmannban, akkor szoktam belőlük bespájzolni. :blush:

1 Like

Akkor ezek szerint máskor is vannak rá akciók :blush:

1 Like

Igen, évente többször is, általában olyankor vásárolok be. Érdemes figyelni. :blush:

1 Like

Ebből a Garnier tejből én kipróbáltam a rózsás, és ezt a szőlős változatot is, a bőröm szerette az állagát, jól is működött csak egy kissé erősen parfümözött.

1 Like

@whitemerci, @Kamea Hú köszi, nagyon örülök, hogy jó a véleményetek róla :blush:

2 Likes

Nem lesz bajuk a korongoknak,:slight_smile: Ugyanúgy használhatod, mintha micellás vízzel áztatnád be és törölnéd le a sminket, csak ez nem fog annyira beszívódni valószínűleg, hanem megáll a korong tetején és így kened majd el az arcodon.

1 Like

Most olvaslak… én bekenem az egész arcomat a tejjel, majd vattával (én régimódi vagyok) letörlöm. Van, hogy ezt kétszer is megismétlem. Ezt követi az arcvizes áttörlés. Itt a vattát itatom át az arcvízzel és áttörlöm vele az egész arcomat. Ez lehozza a maradványokat. Szerintem, ez kétfázisos művelet. Se csak az arctejes, se pedig csak az arcvizes használat nem hoz tökéletes eredményt. Csak az együttes használattal érhető el a kívánt hatás.
Ezután még lemoshatod vízzel is az arcodat, esetleg vizes sminklemosó kesztyűvel. Ezután jöhet az arcápolási rutin (hámlasztó, szérumok, krémek, stb.).

2 Likes

Én is sminkelmosásra használtam, ezt követte nálam még egy arcmosós lemosás, és ezután tonik, és a többi…
Én szinte minden után lemosom még 1x az arcom, mert makulátlan tisztaság berögződésem van. :crazy_face:

3 Likes

És ime itt vannak a Mosható sminkkorongok, ezekben a szüttyőkben érkeztek :). Majd szombaton lesz róluk fotó is, ahol látszanak a korongok is :).received_576039643184338

11 Likes

Nagyon cukik, egy ilyen szütyőben hány db korong van, mennyibe került?

1 Like

@Edina13 Bármennyi korongot lehet kérni, egy db korong 200, maga a szüttyő 280 ft, ez szerintem nem vészes. Én 3-at kértem mindkettőbe. :slight_smile:

1 Like

Honnan rendelted őket? Én is szeretnék. Köszönöm.

1 Like

@BlackXentric Facebookon van a Csillagom című oldal, egyébként babás dolgokat, nesszeszert, táskát, kenyértartó zsákot, mikulászsákokat stb is csinál. Szerintem nagyon szépek :blush:. Ja és üzenetben meg lehet keresni, ha tetszik valami. Nagyon korrekt és kedves, nagyon szeretem az ilyen dolgokat, én szeretem támogatni azt, ha valaki saját cuccokat árul :). Ja és nem ismerem a hölgyet, tehát nem reklámozásból írom. :). Ha kell törlöm majd ezt az üzenetet.

2 Likes

Kérdésre válaszoltál. Szerintem nem reklám. Mindenképp megnézem az oldalát, mert nagyon tetszenek a zsákok is. Én is szeretem a kézzel készített dolgokat, főleg ha közvetlenül a készítőtől vehetem meg. Köszönöm az információt :slight_smile:

2 Likes

Az ingyenes szállítás keretében rendeltem a notinoról a Nyx piros tust. A Rimmel és a trend it up tus, a pingvines arcmaszk DM-es szerzemény. Zen kívül egy ajándék tusfürdőt vettem, az nincs a képen. A helyi karácsonyi vásárban van egy naturkozmetikumos stand, ott vettem a két fürdő pralinet, egy mákos vaníliás és egy fahéjas narancsos jött velem. A tégelyben gyertya van aminek isteni karácsony illata van.
IMG_20191205_161116

11 Likes

Még egy kis unboxing. Rendeltem az Inglottól. Régóta szerettem volna egy Duralinet és egy rúzst tőlük. A blackfriday akciójukat kihasználva megszereztem őket. A rúzs a 135-ös árnyalat.1575565607987-98834183

12 Likes

Csak folyékony szappan miatt mentem és ott árválkodott egy highlighter, az ecsetből még volt bőven
IMG_20191205_191728

9 Likes