Unboxing képekkel

És lőn zöld világosság. Rájöttem, hogy az elfeledett Zoeva Offline palettámban is van zöld. Gyorsan kentem is fel belőle, mielőtt elindulunk fröccsözni. :upside_down_face:

3 Likes

Ó, engem nem zavar, inkább kopjon le, minthogy mindenhova makacsul szétkenődjön és a maradék a számon díszelegjen cafatokban.

2 Likes

DM: kimosható hajszínező (50 Cent), Nivea zuhany alatti testápoló (utóbbi 20 Cent volt).
Bipa: tea, koreai maszk, folyékony harisnya (ilyenem még nem volt, remélem ér valamit), kézfertőtlenítő (enélkül kint veszélyes, sok az igénytelen utas). Gondolom a macskakaja+a sütőpapír nem túl izgalmas… lemaradt:-)
IMG_20190713_200227

5 Likes

A folyékony harisnyát valószínűleg szeretni fogod :slightly_smiling_face: Ad egy kis színt, takarja az enyhe egyenetlenségeket (pöttyök, pici vénák) és ha nem úszol vele,akkor vízálló valamennyire. Esőben nem folyik le, de szappanos vízzel simán lejön (2x érdemes lemosni).

5 Likes

Folyékony harisnya. Erről még bem is hallottam! Ilyen kapható nálunk is?

2 Likes

Megérkezett a beautynetkorea.com-ról rendelt csomagom. Főleg mintákat rendeltem, de a rendelés fő célja a Purito fényvédő volt. Hamar ideért és szépen volt csomagolva minden. Elégedett vagyok.156309370221780184388

7 Likes

De szuper dolgokat rendeltél :blush: Nekem is a Purito fényvédő a következő célpont! :smiley:

1 Like

Remélem, hogy valóban szuperek. Csupa jót hallottam róla, muszáj kipróbálnom. Örülnék, ha működne.

Azt nem tudom fizikailag hol vehető, én Notino-ról szoktam venni.
Nincs érezhető rétege, csak színe.

2 Likes

Bipa 9 Euro. Melyik a jobb, a spray vagy a testápolóra hajazó valami?

1 Like

Öh, hát csak a spray-használtam. A krémesről nem tudok nyilatkozni.

És tényleg könnyen lejön szappanos vízzel? Amúgy jól hangzik ez a folyékony harisnya :smiley:

Igen, ez ideiglenes, nem olyan, mint egy önbarnító. Este szappannal vagy tusfürdővel lejön. Nekem 2x kell átmosni a lábam, hogy minden lejöjjön, de tökéletesen tiszta lesz. A fehér türcsit nem fogja meg törülközés után.

2 Likes

Nekem is kedvenc :lipstick:om lesz! :blush:

1 Like

A Catrice :lipstick: érzem, az egyik kedvencem lesz!

Nagyon elégedett vagyok a Catrice bronzerrel is!
Igazán egységes, selymesen fénylő bőrképet eredményez a felvitelt követően. Nem szárít, de előtte természetesen alaposan aláhidratálok.
És hogy porol? Egy kicsit tényleg. De mivel porállagú, az lenne a fura, ha nem.
Hogy nem tartós? Kinek jelent gondot napközben egy kicsit utánaigazítani? Nekem nem.
Biztosan van ennél sokkal szebb és jobb. Nekem ennyi pénzért viszont éppen megfelelő, örülök neki! Egyébként ez az első bronzerem.

A folyékony rúzs kellemes rózsaszínes árnyalat. Kicsit nehezen szárad, aránylag tartós is, de amúgy semmi különös. Láttam már ilyet kategória. Előnyére írom, hogy nem vettem észre, hogy szárítana.

Nem a lábujjaim a lényegek a sarokban, de feltétlenül szükségét éreztem, hogy szerepeljenek a képen, remélem tetszenek nem mellékesen a Disneylandben (és Párizsban) történt bevásárlás eredménye mellett. Na jó, nem beauty téma, de Disneyland nagyon szuper hely volt, muszáj megmutassam! Ezek két mágnes kivételével mind ajándékba mennek. IMG_20190715_195136

8 Likes

Nem mondod, hogy képes vagy ajándékba adni ezeket a cukiságokat! :hushed::slightly_smiling_face:

2 Likes

Nagyon édesek :heart_eyes:

1 Like

Ezek szuper szuvenírek :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

@Kokapu a Harry Potter boltból sem távozhattunk üres kézzel :slight_smile:
IMG_20190715_211703
A cukorkák ajándékba mennek, a fémtábla pedig a konyhánk dísze lesz egyszer. :smiley:
Illetve vettünk még egy bögrét is, de azt már oda is adtuk, ajándék volt.
De a fél boltot felvásároltam volna legszívesebben.

6 Likes