Unboxing képekkel

Minden, ami rendelés - képekkel, első benyomásokkal :gift:

Hát, akkor kezdem én. Ez ugyan nem rendelés, hanem KM piactéri beszerzés, de kezdetnek jó lesz. Tegnap érkezett. Ez a “zsírpapír” álmaim netovábbja volt évek óta. Nem a papír benne, hanem a “feeling”. Odavagyok a hagyományos japán holmikért, amik nehezen beszerezhetők, és drágák, ezért nincs sok ilyenem. Egy 10x10 cm-es papírtokban vannak a lapocskák, amik kézzel készültek a banáncserjéhez hasonló abaca cserje rostjaiból. Arany maszatkák vannak rajta, mondjuk nem tudom mi a fenének, de csinosak :slight_smile:
Még nem használtam, de nem várok nagy csodát, hiszen csak az olajat fogja felszívni. Hát ennyi…
20190205_095858 20190205_095925 20190205_100005 20190205_100034 20190205_100259 20190205_100325

Jaaaaj, hát most jött meg a Foreo Luna Play Plusom, alig várom, h kipróbáljam. Olyan kis szép, meg puha :smiley:

Pont az elmúlt hetekben kerestem rá erre a márkára és láttam, hogy ez a legnépszerűbb termékük. Nagyon érdekesnek tűnik!

Képzeld én karácsonyra megkaptam páromtól. Majd mesélj, hogy neked hogy vált be. :smiley:

Nekem megvan, az enyem “kek”. Nalam bevalt, de nem mindegy milyen lemosoval hasznalja az ember.

Enyém is kék, a sötétebbik. :slight_smile:
Igen, izgi lesz, mert a lemosó is új: Bioderma Sébium Moussant habzó gél. Elég sok mitesszerem van, úgyhogy remélem ezek így együtt beválnak.

Várjuk a képeket (vagy videót?)!

este csinálok képet :slight_smile:

Gratula a szerzeményhez, szép munka! A Tatchatól kb. bármit bevállalnék, annyira tetszik az egész brand. Az enzimes hámlasztójuk kifejezetten izgalmasnak tűnik, régóta kerülgetem, de elég bonyolult a rendelés ide hozzám.

Sziasztok,
A Tatcha marka nekem is nagyon szimpi, szivesen beszereznem a primert, maszkot, arckremet, mistet, de durva afa vagy vam jonne ra. Mikor Amerikaban volt a noverem, pont nem volt egyik Tatcha szett sem a Sephoraban. :frowning:

Ma erkezett, ez a harom paletta, @Natulcien testvere volt Amerikaban es hazahoztak par dolgot.

Par honapja fedeztem fel a kepen lathato Ace Beaute markat, gyonyoruek a palettak, kulonlegesek es nem dragak.
A swatchok is lenyugozoek, de persze ez nem jelent semmit, viszont neztem rengeteg videot, es tenyleg elkepesztoek. Engem a Juvia’s Place-re emlekeztet a minosege.
Na majd meglatjuk, holnap kiprobalom szerintem.

Az enyém még a kispesti főpostán dekkol. Legközelebb holnap este tudok a postára bemenni, remélem addigra ott lesz.

A Juvia’s Tribe is megérkezett Budapestre, ezt látom a követésen, innentől meg ugyebár a postán múlik. Kíváncsi leszek rá, mikorra köhögik ki…

Idén eddig nekem pozitív tapasztalataim vannak a postával, hátha nálad is gyorsak lesznek.

Én vagy szerencsés vagyok, vagy tényleg nem mindig gáz a posta. Nekem nagyon sok kellemes meglepetést okoztak mostanában. Drukkolok, hogy minél előbb kézhez kapd a palettákat, mert nagyon kíváncsi vagyok mit szólsz hozzájuk. Lehet én jobba izgulok, mint te:D.

Én utálom a postát, ahol lehet, kerülöm.

Viszont tovább bonyolódik a dolog. Este végül mégis bementem, érdeklődni, hátha meg tudta már tenni azt a néhány száz méteres utat a küldemény. Hát még nem, de felvilágosítottak, hogy nem is fogja. Mert megpróbálták kézbesíteni (?), nem sikerült (minő meglepetés), ezért most már letétbe van helyezve a főpostán.
Szóval holnap reggel ott kezdek, remélem el tudok menni, mert attól tartok, hogy visszaküldik…

:frowning: Nálam is ez volt legutóbb… de rendben fel tudtam venni. Értesítőt kaptál?
Asszem, 10 napig őrzik.

Hát ez az! Nincs értesítő, mert postán maradónak lett küldve. Tehát hová is akarták kézbesíteni? :smiley:

Most még az lesz a szép, ha a másik postán nem akarják majd ideadni, mert nem az a címem (ami a posta címe).

Hát ez marha jó… nekem első alkalommal beadták a portára, a 2. csomagot este hatkor akarták, gondolom, a portás nem volt a helyén, ezért értesítőt hagytak.
Egyszer beszéltem a postai ügyfélszolgálattal emiatt, azt mondták, ha ilyen lenne, név szerint keresik meg.
Ráadásul hiába keresnél rá a dhl-es tracking számra a posta rendszerében, nem ad ki semmit, m Mo-n a posta saját számot ad neki, két betű, 9 szám és két betű, utóbbiak az országra utalnak.

Basszus ilyenről még nem is hallottam. Nagyon sajnálom. Remélem hamarosan megoldódik a helyzet. Kezd az a benyomásom lenni, csak a fővárosra jellemző ez a fejetlenség.

Megérkezett a lookfantasticről rendelt csomagom, a tartalma pedig:
MAC szemhéjalap - sok jót hallottam már róla
MAC szemceruza teddy árnyalatban - már régóta vágytam egy barna színű szemceruzára, elvileg kiemeli a kék szemeket és így olcsóbb, mintha itthon venném a MAC üzletben :smiley:
Két RT ecset - nagyon szeretem az ecseteiket, szerintem bennük sem fogok csalódni és most volt rájuk némi kedvezmény is
És érkezett egy sampon minta is, pont ma tervezek hajat mosni. :smiley:
50709886_779281602440580_8343363508833878016_n