Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Akkor tényleg marad a nyaralás utáni rendelés.:frowning:

1 Like

Daniele ismét színre lép!

CUTIE PALETTE™ 24 hour EXCLUSIVE PREVIEW!
When you buy The Cutie Couple Set:
• Get 15% off the Cutie Palettes
• Get a free Denude Makeup Bag
• Get free shipping
Starting on June 26th, 2019 at 1 pm CEST on nablacosmetics.com (While supplies last)

2 Likes

Ebben a videóban beleszerettem a Nude palettába. Csodás színek. Mondjuk a 6 panért kicsit sokallom az árát (€23.50).

Új ColourPop paletta… megint :grinning: Szerencsére ezek a sárgás színek egyáltalán nem fogtak meg.

4 Likes

Nekem tetszik ez a sárga, olyan jó ránézni.:slight_smile:

1 Like

Nekem tetszik, de nem fogom megvenni, mert van éppen elég sárgám és a vége úgyis az lenne, hogy eladom.

@Amadea te mikor rendelted a Jeffree palettát? Még nem érkezett meg, ugye?

Most Beauty Bayen még van készleten, és azon töprengek, hogy ha hétfő este még lesz, akkor megrendelem, mert akkor ha egy hét alatt érkezik meg, az valószínűleg utána következő hétfő, akkor már otthon leszünk. :thinking:

Aznap rendeltem, amikor megjelent. E hét csütörtökön már az országban volt, de a nyomorult posta még nem hozta ki. Eddig egyébként nem úgy volt, hogy a követésest a Trans-O-Flex hozta ki?
Szerintem megrendelheted akár most is, vasárnap úgyse adják fel.

1 Like

Ja, rosszul írtam, hétfőn jövünk vissza, kedden leszünk már újra itthon, és ha Expressz One hozza, az hozzánk kora reggel (fél 8 körül) jár.

Szóval de, a követésest ők hozták. Miből gondolod, hogy most a posta hozza? Benne van a rendszerükben?

Igen, már a Nemzetközi Kicserélőben van.

A Zoeva nyári kollekciója. Hát… nem valami izgalmas. :roll_eyes:
https://www.zoevacosmetics.com/europe3/collections/summer-glow-collection?utm_source=CleverReach&utm_medium=email&utm_campaign=znl190701_SummerGlowCollection_EN&utm_cntnt=Mailing_13409251

1 Like

Ezek a pirosítók nagyon hasonlítanak kinézetre az Hourglass pirosítóira.

2 Likes

Lady Gagának sminkkollekciója lesz. Ha jól tudom, az weboldalról és az Amazonról lehet majd rendelni.
Ha olyan ódákat zengenek majd róla, mint a Fenty termékekről, akkor majd kíváncsi leszek rá, egyelőre nem vagyok akkora Gaga rajongó (pár számát szeretem, ennyi), hogy tűkön üljek a megjelenés miatt.

https://index.hu/mindekozben/poszt/2019/07/10/lady_gaga_most_a_szepsegipart_nezte_ki_maganak/

1 Like

Az American Horror Story egyik évadjában nagyot alakított vámpír grófnőként, bírnám ha valami dögös, letisztultan mély és misztikus őszi-téli kollekcióval kezdene :slight_smile:
A zenéjét is hallgatom néha, de a körítés (a stylingolt túltolt megjelenése) nekem sok, remélem nem valami tiniknek való agyontolt kollekció lesz. Olyasmire gondolok, mint a Lagerfeld-sminkek Douglasban…hát ovis koromban komolyabb csomagolású játéksminkjeim voltak :laughing::slight_smile:

3 Likes

Lesz új RT blender, por állagú cuccokhoz. Alapozáshoz kedvencem jelenleg a narancssárga RT.

3 Likes

Új Morphe paletta (35H Hot Spot Artistry)

Szép-szép, de nem az én színeim. Amúgy elvileg már jobb minőségűek a Morphe paletták, legalábbis a 35G-t (Bronze Goals) dicsérik, ami továbbra is nagyon tetszik, csak túl sok szín van benne, mind túl meleg és az egész paletta nagy. De azért összességében nagyon szép az is :slight_smile:
image

1 Like

Ez a bronzos paletta nagyon szép, pont ma néztem. A másik viszont nekem nem tetszik. De nekem amúgy is mindegy most, mert paletta stop van és tényleg nincs újra szükségem.

1 Like

A narancssárga nekem is kedvenc, már újra is vásároltam. Számomra van olyan jó mint az eredeti Beauty Blender.

Én az eredetit még nem próbáltam, nem is hiszem, hogy megveszem valaha is, de ebből a RT-ből már négyet elhasználtam :slight_smile:

Én sem veszem újra. Egyszer karácsonyra megleptem magam vele, imádtam is, de nem érzem azt, hogy olcsóbb termékkel csúnyább lenne az alapozásom. Szóval lehet élni nélküle.

1 Like