Off topic: Társadalmi ügyek (adakozás, tiltakozás, segítségadás, érzékenyítés...)

Óhogyaza’! :face_with_symbols_over_mouth: Honnan veszik a szemétséget, hogy otthontalanná tegyenek olyan lényeket, akikért felelősséggel tartozunk???!!! Ezek az állatok ráadásul segítők!
Küldöm a hírt, ahova csak lehet, köszi, hogy megosztottad! :love_letter: :heart:

1 Like

Igazán nincs mit, hihetetlen ez az egész, szegény lovak. Én is aláírtam, remélem lesz értelme :cry: :racehorse:

3 Likes

Egy kis aláírnivaló a mai napra:

6 Likes

Segítsünk Debrecennek egy aláirással!

4 Likes
4 Likes
3 Likes

Átmatricázott propaganda
https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1e2J-xPqg4GH4Wq3rzhk7lDNMb7oQN6pN?usp=share_link&pli=1

5 Likes
5 Likes

Aláírtam még tavaly.
Ami itt ment az nem volt emberi….
Délután 3- tól már elvétve elkezdték aztán 11- től hajnali 3- ig folyamatosan durrogtattak. Az amúgyis érzékeny idegrendszerű, mindentől félő kiskutyám rettegett egész éjjel, ha tudott volna a bőröm alá is bebújt volna. A wc- re is jött utánam…
Egész éjjel reszketett .
Nincs penzük az embereknek? Ó dehogyis nincs, több millió forint szállt fel az égbe tegnap este.
Úgy megkérdezném , hogy amikor a 23. tyíííí megy a levegőbe azon mit élvez? Nem értem.
Nagyon önző dolognak tartom ezt az egészet.
Menjenek ki a határba aztán ott pirózzanak ha nekik tényleg ez jelenti a szórakozást, de ne lakott területen , házak között csinálják.
Kutya már jól van, idén vagy elmegyünk mi valahova erdő szélére ahol nem hozzák rá a frászt vagy íratok neki a dokival egy enyhe nyugtatót, mert ez nem állapot.

6 Likes

Én is, de sajnos nem fog úgysem történni semmi. Kenyér meg cirkusz kell a népnek…
Nagyon sajnálom a kiskutyádat, a mi cicánk is megőrült a folyamatos zajtól, végül amikor tévéztünk el tudott aludni, már nem zavarta annyira a durrogás.

Én még a határban sem engedném, annyira felesleges az egész, minden élőlény megijed csak tőle, mérgező mindenre. Ennyi pénzt elégetni, elinni stb ilyen időkben pfff… Bár a részeg elvan magában, és nem zavarja a környezetét.

2 Likes
3 Likes

Sajnos nem találtam más linket, csak Fb-on szerveződik, ha jól látom.

2 Likes