Akciók - tudsz róla?

Május 16-19. között ingyenes a szállítás 6.000 Ft. fölött a Pupánál.
@Anheszenamon rád gondoltam. :slight_smile:

1 Like

Köszönöm, megnézem! :slight_smile:

1 Like

Meltcosmetics.com : ingyenes szállìtás ès leárazások vannak. Rendeltem egy tartòt, ami a szemceruzákna van de èn vèkony ecseteknek es szemcerkàknak, szájkontùrnak fogom használni.Screenshot_20190517-161047_Chrome
:blush::blush:

7 Likes

Már régóta szimpatikus a márka. Rendeltem kettő rúzst, egy szájfényt, egy szemceruzát és egy pirosítót. Ahhoz képest, hogy ebben a hónapban nem veszek semmit… :smiley:

0 Likes

@Isabelle, ugye amerikai a márka? =lehet a vámmal számolni rendeléskor?

0 Likes

@zalla nekem kiìrta, hogy shipping + tax checkoutnàl, vagyis elvileg benne van az árban. Nekem a tarte is mindig ìgy èrkezik, hogy nem fizetek külön vámot.
20190517_195118

0 Likes

Mától lehet Krémmánia boxot rendelni :+1:

szerk.: ohh már elfogyott, hamar elkapkodták/-tuk. Megrendeltem 4 óra után 5 perccel, sok márkát használok belőle és pl. Carmexet meg úgyis kellene vennem.

3 Likes

Igen, én is megrendeltem, beállítottam az ébresztőt a telefonomon., :smiley:

2 Likes

Dettó, mobilom zenélt 15.59 perckor :slight_smile: Kicsit bénáztam mert pont úton voltam de 16.05-re sikerült is a művelet :slight_smile:

1 Like

Én is rendeltem, de az ingyen szállítással akadtak gondjaim. Írtam a skinsmartos csapatnak, 2 percen belül meg is oldották a problémát. Szerencsére még ennyi idő alatt nem fogyott el.

1 Like

Ez az amerikai adó, kvázi azt írja, hogy az bruttó ár és nem nettó. Honnan is tudnák a hazai vámra/adóra vonatkozó rendeleteket?:slightly_smiling_face:

1 Like

Nem tudok sajnos bővebbet, majd ha megèrkezik, akkor kiderül.

0 Likes

Pedig mikor Kat Von D oldaláról rendeltem hozzá adta az árhoz a vámot és nem is kellett vele bajlódnom. Simán elképzelhető, hogy tudják.

0 Likes

16:02-re megrendeltem. Nekem beleszámolta a szállítást, de írtam az ügyfélszolgálatnak és nagyon hamar válaszoltak, hogy visszautalják. Ezért hatalmas piros pont nekik.

2 Likes

Megnèztem, Nèmetországban 150 euròig vámmentes. Viszont 22 ès 150 eurò között ùn. Beszállìtási adòt kell fizetni, ami 19 %. 22 € alatt semmit. Èn nem fizettem a tartènál , pedig 40- 50 € között is volt több rendelèsem.

0 Likes

Nem minden rendelést fognak meg itthon sem. Tehát nem biztos attól még, hogy vámmentes, csak nem akadt fent a vámkezelésnél. Nekem mindegy igazából, nekem is úgy mondta valaki más ezeket az infókat és logikusnak tűnik.

0 Likes

Én úgy tudom, az Amazonnál is ki kell előre fizetni az import költségeket.
Ha a megfelelő fuvarparitással adják fel, akkor Magyarországra érkéskor már nem vámkezelik.

1 Like

:mailbox_with_mail: A Douglas 50%-on kiárusítja a saját márkás ecseteit. Két családot láttam, egy antracit fémes műanyag nyelűt és egy ezüst nyelűt, ez utóbbiból nem volt már nagy választék, a másikból viszont még igen jól lehet mazsolázni, ha éppen ecsetre van szükségünk.
A M.A.C. ecsetekre hasonlítanak, jó kézbe venni őket, és jónak is tűnnek.

A gyártó mi más is lehetne: Made in China.
(Az új ecsetek fehér nyéllel készültek.)

2 Likes

Mádara: kihagyhatatlan meglepetés kedvezmény
2019. május 21-én kedden kedvenc Mádara termékeit 40% kedvezménnyel vásárolhatja meg üzletünkben és webáruházunkban!

Az akció keretén beülül ráadásul minden 25.000Ft feletti Mádara termék vásárlás esetén teljes kiszerelésű SOS Hydra krém jár ajándékba!

https://www.organicharmony.hu/brands/madara

1 Like

Nem hiszem el, hogy allandoan elfelejtem, de ez az?

1 Like